خرید اتانول

خرید اتانول ۷۰ درصد

یکی از کاربردی‌ترین مواد مورد نیاز در هر آزمایشگاه و کسب و کار اتانول یا همان الکل اتیلیک می‌باشد. هنگامی که شما برای خرید اتانول به بازار مراجعه می‌کنید با مشخصات و ابعاد متفاوتی از اتانول مواجه خواهید شد که ممکن علامت سوال‌هایی را نیز برای شما ایجاد کند.

اگر شما به محلول ضد عفونی کننده دست و سطوح احتیاج دارید بهتر است اقدام به خرید اتانول ۷۰ درصد کنید و اگر برای کسب و کار خود به مقادیر زیادی از الکل با درجه خلوص مناسب احتیاج دارید بهتر است اقدام به خرید اتانول صنعتی کنید. پرتال صنعت شرق اتانول مورد نیاز شما را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت بازار تامین خواهد کرد.

اتانول چیست؟

دومین عضو خانواده الکل‌ها با دو اتم کربن اتانول می‌باشد. اتانول با فرمول مولکولی C۲H۵(OH) یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین حلال‌ها از خانواده الکل‌ها می‌باشد. اولین عضو این خانواده نیز متانول می باشد که یک اتم کربن دارد و فرمول مولکولی آن CH۳(OH) می باشد.

تفاوت اتانول و متانول چیست؟

مسئله مهمی که در مورد تفاوت اتانول و متانول باید بدانیم متابولیسم این دو ماده در بدن است. اتانول در بدن توسط یک آنزیم به استالدهید تبدیل می‌شود که سمیت چندانی ندارد. در مقابل متانول در بدن انسان توسط همان آنزیم به فرمالدهید تبدیل می‌شود که بسیار سمی است و مصرف آن خطرناک است.

هر دو مولکول اتانول و متانول توسط آنزیم الکل دهیدروژناز به مولکول‌های ثانویه تبدیل می شوند. حال اگر متانول به مقدار زیادی و به اشتباه خورده شود باید برای خنثی کردن اثر آن مقادیر زیادی اتانول به فرد خورانده شود تا ظرفیت آنزیم الکل دهیدروژناز را پر کند و به جای ترکیب سمی فرمالدهید استالدهید تولید شود.

اتانول صنعتی

یکی از انواع اتانول‌هایی که تولید می‌شود اتانول صنعتی است و همان‌طور که از نام آن پیداست کاربرد اصلی آن در صنایع مختلف می‌باشد. برخی از کاربرد‌های اتانول صنعتی در صنعت به شرح زیر است:

  • صنایع پزشکی
  • مواد غذایی
  • شوینده‌ها و پاک ‌کننده‌ها
  • سوخت

 

خرید اتانول صنعتی

خرید اتانول صنعتی

صاحبان کسب و کار و افرادی که به هر نوعی برای پیشبرد کار خود به اتانول صنعتی احتیاج دارند همیشه دغدغه تامین اتانول با کیفیت و با درصد خلوص مناسب و با قمیتی مناسب را دارند. پرتال صنعت شرف اقدام به تامین و تولید اتانول مورد نیاز صنایع و مشاغل خدماتی با بهترین کیفیت و درصد خلوص ۸۵٪ نموده است.

برای استعلام قیمت و خرید اتانول صنعتی با مناسب‌ترین قیمت بازار می‌توانید از طریق شماره‌های تماس زیر به طور مستقیم با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

 

برگه آنالیز اتانول

 

۰۹۹۰۷۸۸۰۰۵۱

۰۹۳۳۹۵۰۷۰۹۹

 

محلول ضد ‌عفونی ‌کننده دست و سطوح

الکل‌اتیلیک یا همان اتانول معجزه‌ای بود که توانست جان بسیاری را در بهبوبه کرونا نجات دهد. محلول ضد عفونی‌ کننده دست و سطوح اتانول با درجه خلوص ۷۰ می‌تواند برای از بین بردن بسیاری از میکروارگانیسم‌های بیماری‌زای رایج کمک‌کننده باشد.

چرا برای ضد عفونی کردن از اتانول ۷۰ درصد استفاده می‌کنیم؟

خاصیت اصلی الکل‌ها و به خصوص اتانول از بین بردن دیواره خارجی لیپیدی (غشا) میکروب‌های عفونی می‌باشد. الکل برای نابود کردن میکروب‌ها و ویروس‌ها ابتدا باید به ساختار آن‌ها نفوذ کند و این نفوذ از طریق منافذ میکروب‌ها صورت می‌گیرد.

حال اگر الکل دارای درجه بالای خلوص باشد به طور مثال ۹۶ درصد به یکباره تمام منافذ و ورودی‌های میکروب را منهدم می‌کند و عملا الکل نمی‌تواند وارد ساختار ویروس یا باکتری بشود تا به آن آسیب بزند و بدین صورت میکروب نه‌تنها از بین نخواهد رفت بلکه مقاوم‌تر نیز خواهد شد.

در مورد الکل‌های ضد عفونی نکته‌ی حائز اهمیتی وجود دارد که باید حتما به آن توجه کنید. الکل‌‌های ضدعفونی دارای موادی به منظور افزایش خلوص هستند. این موارد به شدت سمی هستند و می‌توانند خطراتی از قبیل کوری، حالت تهوع، سردرد، سرگیجه و آسیب به ارگان‌های حیاتی بدن را ایجاد کنند.

 

خرید اتانول 70 درصد

 

خرید اتانول ۷۰ درصد

پرتال صنعت شرق توانایی تامین اتانول مورد نیاز شما جهت استفاده به عنوان محلول ضد عفونی ‌کننده با بهترین کیفیت و خلوص ۷۰ درصد و با قیمتی رقابتی دارا می‌باشد. جهت خرید اتانول ۷۰ درصد جهت استفاده به عنوان محلول ضد عفونی کننده دست و سطوح می‌توانید از طریق لینک زیر با ما ارتباط بگیرید.

استعلام قیمت و خرید اتانول ۷۰ درصد

اتانول آزمایشگاهی

یکی از پرکاربرد‌ترین ترکیبات مورد استفاده در آزمایشگاه‌ها اتانول آزمایشگاهی ۹۶ درصد می‌باشد. اتانول آزمایشگاهی برای از بین بردن آلودگی‌های محیطی و انجام بسیاری از تکنیک‌های آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می‌گیرید و تامین مداوم نوع با کیفیت‌ آن برای آزمایشگاه‌ها اهمیت دارد.

از اتانول آزمایشگاهی به فراوانی در آزمایشگاه‌های تشخیص طبی و بخش‌های ویروس‌شناسی، ژنتیک و میکروبیولوژی استفاده می‌شود. یکی از ترکیبات اصلی انجام تست PCR همین اتانول آزمایشگاهی می‌باشد.

برای خرید اتانول خالص باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

  • اتانول به شدت قابل اشتعال است و اگر در نگه‌داری آن احیتاط و نکات ایمنی در نظر گرفته نشود می‌تواند منجر به آتش‌سوزی گسترده شود. پس هرگز اتانول را در نزدیکی آتش قرار ندهید.
  • اغلب برای جلوگیری از نوشیدن افراطی الکل توسط افراد ماده‌ای با طعم تلخ به الکل اتیلیک اضافه می‌شود که هیچ تغییری در ساختار و خواص اتانول ایجاد نمی‌کند و جای نگرانی نیست.
  • اتانول خالص بسیار سمی و خطرناک است و می‌تواند به سرعت سیستم عصبی، ماهیچه‌ها و کبد را از کار ببینداد و اثرات جبران‌ناپذیری را به‌دنبال داشته باشد.
  • گاهی ممکن است برخی افراد الکل‌های دیگر را که ارزان‌تر و کم کاربردتر و یا دارای خلوص پایین‌تر هستند را به عنوان اتانول خالص به فروش برسانند که شما باید در این مورد هشیار باشید و تاییدیه و آنالیز محصول را به دقت بررسی کنید.

 

خرید اتانول ۷۰ درصد در تهران

برای خرید اتانول ۷۰ درصد در تهران و دریافت آن در سریع‌ترین زمان ممکن و با بهترین قیمت موجود در بازار می‌توانید با کارشناسان به منظور استعلام قیمت و خرید اتانول در تهران از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید. لازم به ذکر است که محل تولید و انبار اتانول پرتال صنعت شرق در تهران می‌باشد و شما عزیزان می‌توانید برای خرید و دریافت حضوری و غیر حضوری اتانول مورد نیاز خود در سریع‌ترین زمان ممکن با ما تماس بگیرید.

خرید اتانول ۷۰ درصد در اصفهان

شرکت پرتال صنعت شرق با ایجاد شبکه‌ای از تولید‌کنندگان مواد شیمایی در سراسر کشور سعی دارد تا بهترین قیمت را در کنار بهترین کیفیت در سرتاسر کشور ارائه دهد و بدین منظور توانایی این را دارد که در سرتاسر کشور اتانول مورد نیاز شما را در سریع‌ترین زمان ممکن تامین کند.

شما عزیزان برای خرید اتانول در شهرهای مختلفی همچون اصفهان، مشهد، تبریز و …. می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *